:: AKTUALNOŚCI


W dniach 29-30 listopada br. w Tel Awiwie odbędą się targi Israel Gateway 2010, których celem jest promocja współpracy międzynarodowej w zakresie wymiany handlowej, realizacji wspólnych projektów, przedsięwzięć badawczych, inwestycji. W ramach targów odbędą się również konferencje i dyskusje panelowe. Wydarzenie stanowi okazję zaprezentowania potencjału gospodarczego polskich firm i regionów, nawiązania kontaktów umożliwiających pozyskanie nowych rynków, potencjalnych inwestorów.

Targom będzie towarzyszyć misja polskich firm z branży wysokich technologii (m.in. ICT, telekomunikacyjnej, elektronicznej, nanotechnologii, biotechnologii), organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową Polska-Izrael, we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą, Polską Izbą Informatyki i Telekomunikacji, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Awiwie.

Udział przedsiębiorstw w misji jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 września br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w targach z własnym stoiskiem lub bezpłatnego skorzystania ze stoiska WPHI. Zachęcamy także do przesłania materiałów informacyjno-promocyjnych regionu, które WPHI wyeksponuje w czasie targów. Uprzejmie prosimy o wysłanie materiałów z miesięcznym wyprzedzeniem za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczką priorytetową (jest to najkorzystniejsza dla nas forma pod względem procedur odbioru przesyłki na miejscu) na adres:

Pan Marek Zieliński
Radca
Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji
Ambasada RP w Tel Avivie
Yehuda Hamaccabi 79
 Tel Aviv 62300
Izrael

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie głównej organizatora : http://www.israelgatewayevent.com/

opracowano:

Enterprise Europe Network Wałbrzych
ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. 74 64 80 450
faks: 74 64 80 451
e-mail:
eic@darr.pl
http://www.westpoland.pl
http://www.een.org.pl

 
27.08.2010


« cofnij